Slovensko, Bratislava

Správca zadnej kancelárie

Na plný úväzok
Pribinova 4195/25, Tower 115, 13 floor, Bratislava, Slovakia

Pridajte sa k ESKA Finance na pozíciu Back Office Administrator v našej pobočke v Pribinovej. Budete spravovať lízingové zmluvy, koordinovať spoluprácu s dodávateľmi, zabezpečovať komunikáciu s poisťovňami a včasné spracovanie dokumentov. Táto pozícia na plný úväzok si vyžaduje viac ako 2 roky skúseností v oblasti finančných služieb alebo administratívy, pokročilú znalosť balíka Microsoft Office a plynulú slovenčinu. Rozvíjajte sa v priateľskej, modernej kancelárii s možnosťou kariérneho rastu. Prihláste sa ešte dnes a staňte sa súčasťou nášho tímu!

O ESKA Finance:

Cześć, jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorstwa kupują samochody i pojazdy użytkowe, zapewniając im niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy zarówno w zakresie finansów, jak i pojazdów, naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty.

Skończyliśmy z tradycyjnymi bankami ignorującymi potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Sami będąc przedsiębiorcami i buntownikami, stworzyliśmy ESKA, aby wzmocnić pozycję małych firm z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy - my widzimy możliwości. Tam, gdzie generują nieefektywność i papierkową robotę - wprowadzamy innowacje i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co im zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Wszystko po to, by napędzać rozwój naszych klientów i pomagać im urzeczywistniać marzenia.

Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby napędzać wzrost i poszerzać grono obsługiwanych odbiorców.

Podoba Ci się to, co słyszysz? Przygotuj się i dołącz do nas w tej ekscytującej podróży ku rewolucji w pożyczkach.

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki

Administrowanie umowami leasingowymi: zbieranie dokumentów od klientów, tworzenie umów w systemie księgowym oraz wypełnianie niezbędnych formularzy i wniosków.

Zamawianie ubezpieczeń i zarządzanie komunikacją z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie roszczeń, monitorowanie płatności ubezpieczeniowych i gromadzenie niezbędnych dokumentów.

Zapewnienie terminowego gromadzenia i kontroli dokumentów dla biura rachunkowego.

Przygotowywanie faktur i monitów dla klientów.

Koordynacja z dostawcami i partnerami w zakresie rejestracji samochodów, instalacji GPS, transportu itp.

Zarządzanie zmianami w umowach, wcześniejszymi rozwiązaniami lub transferami w ramach systemu.

Korzyści dla pracowników

Nieformalne, przyjazne środowisko pracy.

Nowoczesne i wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta.

Możliwości rozwoju kariery w ESKA.

Wymagania wobec pracownika

Znajomość języków obcych

Słowacki - biegły (C2) lub angielski - początkujący (A2)

Inne umiejętności

Obsługa pakietu Microsoft Office - zaawansowana

Doświadczenie na stanowisku/dziedzinie

Doświadczenie w usługach finansowych lub administracji.

Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia.

Liczba lat doświadczenia

2

Cechy osobowości i umiejętności

Doświadczenie w zadaniach administracyjnych w systemie informatycznym (najlepiej MS Navision, ale nie jest to wymagane).

Dbałość o szczegóły i wysoki poziom odpowiedzialności.

Silny gracz zespołowy z pozytywnym nastawieniem.